Pro bono

Założyciel CF & IC, Leszek Jędrych, aktywnie angażuje się w działalność na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi i bezpośrednie zaangażowanie w ich działania. Od 2003 r. jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetów Brytyjskich (BAS) w Polsce (www.bas.org.pl), a od listopada 2007 r. pełni w nim funkcję Członka Zarządu ds. finansów i pozyskiwania funduszy. BAS to organizacja zrzeszająca absolwentów uczelni brytyjskich oraz osoby, które uczestniczyły w szkoleniach zawodowych, stażach oraz konferencjach w Wielkiej Brytanii wspieranych przez rząd Wielkiej Brytanii.

Stowarzyszenie jest platformą, w ramach której członkowie mają możliwość pogłębiać stosunki zawodowe, relacje biznesowe oraz rozwijać i wdrażać nowe pomysły i przedsięwzięcia poprzez różnego rodzaju szkolenia, debaty, konferencje, grupy zainteresowań, mentoring oraz współpracę z organizacjami zagranicznymi o podobnym profilu. Ponadto BAS wspiera wiele inicjatyw lokalnych i międzynarodowych jak np. współpraca przy organizacji Mistrzostw Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej „Nadzieja na Euro”.

Jednocześnie Stowarzyszenie poczynając od 2010 r. rozpoczęło nowy projekt stypendialny mający służyć polskiej młodzieży licealnej. W tym celu BAS nawiązuje kontakty ze szkołami z internatem w Wielkiej Brytanii poszukując ofiarodawców miejsc stypendialnych dla zdolnych, niezamożnych uczniów z Polski, a następnie przeprowadza cały proces kwalifikacji kandydatów.

Suchowski Media, strony www, pozycjonowanie

Copyright © 2015 Creative Finance & Investment Consulting. All Rights Reserved. | Regulamin